TOOWONG BRIDGE CLUB

Brisbane, Australia

Entries List

Show Detailed List (Name, ABF Number, Rank, Club)
BRISBANE ZONE INTERCLUB TEAMS//PLAYED AT TOOWONG - 18-NOV-18
COUNTNAMESCOMMENTS
1Larry Moses / Nikolas Moore / Pam Schoen / Phil Hale Toowong A Grade 
2Geoff Saxby / Chris Garvey / Sharon Clifford / Kay Goodwin Toowong B Grade < 400MPs 
3Chris Farr / Shelley Farr / Gordon Plant / Ruth Anderson Toowong C Grade < 100 MPs 
4Keith Sanders / Jenny Sanders / Caroline Nelson / Felicity McKenzie Toowong D Grade < 10 MPs 
5John Kelly / Peter Evans / Julie Jeffries / Richard Wallis BBC - A Grade 
6Chris Larter / Elaine Jonsberg / Peter Burke / Nanette Hinsch BBC - B Grade < 400MPs 
7Lynn Kelly / Marie Buckley / Neil Hansen / Judy Hansen BBC - C Grade < 100MPs 
8Paul Murray / Christina Murray / Philip Argyris / Rob Swann BBC D - Grade < 10MPs 
9Jim Taylor / Cora Taylor / Terry Collins / Louise Collins Sunnybank - A Grade 
10Janet Price / Ken Clem / Sam Ng / Xiaomin Zhuang Sunnybank - B Grade < 400 MPs 
11Tomasina De Luca / Jan Frewin / Andrea Pappas / Spiros Pappas Sunnybank - C Grade < 100 MPs 
12Ray Brown / Alice Edwards / Debbie Hoogerdyk / Sharon Smith Sunnybank - D Grade < 10 MPs 
13 Ray Ellaway / Kim Ellaway / Robin Steinhardt / Robyn Clark QCBC - A Grade 
14Valarie Robbins / Peter Robbins / Barry Williams / Denise Rogers QCBC - B Grade < 400 MPs 
15Fenna Cooper / Fred Cooper / Sue Green / Peter Green QCBC - C Grade < 100 MPs 
16Louise Bennett / Stephen Bennett / Chris Green / Kris Sullivan QCBC - D Grade < 10 MPs 
17Bill Morgan / Philip Thompson / Deirdre Giles / Jan Argent Redlands - A Grade 
18Daniel Chua / Kay Justice / Mick Souter / Gil Holmes Redlands - B Grade < 400 MPs 
19Robina Cooper / Jan Deaville / Ian Argent / Pauline Curtis Redlands - C Grade < 100 MPs 
20Cecelia Hains / Mimma Fazio / Jill Christensen / Janet Wilkie Redlands - D Grade < 10 MPs 
21Graham Rusher / Keith McDonald / Tim Runting / Craig Francis Kenmore - A Grade 
22Bill Szumidlo / Geoff Longshaw / Mick Fawcett / Lyn Tracey Kenmore - B Grade < 400 MPs 
23Jill Dunning / Sue Ziegenfuss / Jackie Tozer / Eliza Kemphill Kenmore - C Grade < 100 MPs 
24Mike Posener / Maria Posener / Anne Gardiner / Barbara Barlow Kenmore - D Grade < 10 MPs 
25Robyn Clayton / Alan Smith / Joan Mills / Andrew Slater Northern Suburbs - A Grade 
26Chris Thomas / Bob Thomas / Patricia Shrine / Roslyn Frost Northern Suburbs - B Grade < 400 MPs 
27Rex Meadowcroft / Eugene Pereira / Vesna Markovic / Voyko Markovic Northern Suburbs - C Grade < 100 MPs 
28Diana Hotchkiss / Karyn Aaker / Helen Baran / Vanessa Wells Northern Suburbs - D Grade < 10 MPs 
29Sandra Routley / Maree Fillipini / Wayne Parker / Aileen Beattie Recliffe - A Grade 
30Sue Kennard / Max Kershaw / Magdelene Wong / Duncan Cape Redcliffe - B Grade < 400 MPs 
31Merrill Lance / Sue English / Lesley Anderson / Lin Kendall House Team - C Grade < 100 MPs 
32Leonie Watkins / Lynda Bennion / Melva Leal / Anne Fraser Redcliffe - D Grade < 10 MPs 
Back to Coming Events