TOOWONG BRIDGE CLUB

Brisbane, Australia

Coming Event - Brisbane Zone Interclub Teams - Played at Toowong

Brisbane Zone Interclub Teams - Played at Toowong     More details
DateSunday, 18 November 2018, starting 9.30am
LocationToowong Bridge Club
MealsLunch provided
Other informationPlayers to be invited by their club to play in this event.
Lodging an entryHow to enter:
List of entriesEntries processed to date:
 Brisbane Zone Interclub Teams//Played at Toowong (32 entries logged)

LIST OF ENTRIES
BRISBANE ZONE INTERCLUB TEAMS//PLAYED AT TOOWONG - 18-NOV-18
COUNTNAMESCOMMENTS
1Larry Moses / Nikolas Moore / Pam Schoen / Phil Hale Toowong A Grade 
2Geoff Saxby / Chris Garvey / Sharon Clifford / Kay Goodwin Toowong B Grade < 400MPs 
3Chris Farr / Shelley Farr / Gordon Plant / Ruth Anderson Toowong C Grade < 100 MPs 
4Keith Sanders / Jenny Sanders / Caroline Nelson / Felicity McKenzie Toowong D Grade < 10 MPs 
5John Kelly / Peter Evans / Julie Jeffries / Richard Wallis BBC - A Grade 
6Chris Larter / Elaine Jonsberg / Peter Burke / Nanette Hinsch BBC - B Grade < 400MPs 
7Lynn Kelly / Marie Buckley / Neil Hansen / Judy Hansen BBC - C Grade < 100MPs 
8Paul Murray / Christina Murray / Philip Argyris / Rob Swann BBC D - Grade < 10MPs 
9Jim Taylor / Cora Taylor / Terry Collins / Louise Collins Sunnybank - A Grade 
10Janet Price / Ken Clem / Sam Ng / Xiaomin Zhuang Sunnybank - B Grade < 400 MPs 
11Tomasina De Luca / Jan Frewin / Andrea Pappas / Spiros Pappas Sunnybank - C Grade < 100 MPs 
12Ray Brown / Alice Edwards / Debbie Hoogerdyk / Sharon Smith Sunnybank - D Grade < 10 MPs 
13 Ray Ellaway / Kim Ellaway / Robin Steinhardt / Robyn Clark QCBC - A Grade 
14Valarie Robbins / Peter Robbins / Barry Williams / Denise Rogers QCBC - B Grade < 400 MPs 
15Fenna Cooper / Fred Cooper / Sue Green / Peter Green QCBC - C Grade < 100 MPs 
16Louise Bennett / Stephen Bennett / Chris Green / Kris Sullivan QCBC - D Grade < 10 MPs 
17Bill Morgan / Philip Thompson / Deirdre Giles / Jan Argent Redlands - A Grade 
18Daniel Chua / Kay Justice / Mick Souter / Gil Holmes Redlands - B Grade < 400 MPs 
19Robina Cooper / Jan Deaville / Ian Argent / Pauline Curtis Redlands - C Grade < 100 MPs 
20Cecelia Hains / Mimma Fazio / Jill Christensen / Janet Wilkie Redlands - D Grade < 10 MPs 
21Graham Rusher / Keith McDonald / Tim Runting / Craig Francis Kenmore - A Grade 
22Bill Szumidlo / Geoff Longshaw / Mick Fawcett / Lyn Tracey Kenmore - B Grade < 400 MPs 
23Jill Dunning / Sue Ziegenfuss / Jackie Tozer / Eliza Kemphill Kenmore - C Grade < 100 MPs 
24Mike Posener / Maria Posener / Anne Gardiner / Barbara Barlow Kenmore - D Grade < 10 MPs 
25Robyn Clayton / Alan Smith / Joan Mills / Andrew Slater Northern Suburbs - A Grade 
26Chris Thomas / Bob Thomas / Patricia Shrine / Roslyn Frost Northern Suburbs - B Grade < 400 MPs 
27Rex Meadowcroft / Eugene Pereira / Vesna Markovic / Voyko Markovic Northern Suburbs - C Grade < 100 MPs 
28Diana Hotchkiss / Karyn Aaker / Helen Baran / Vanessa Wells Northern Suburbs - D Grade < 10 MPs 
29Sandra Routley / Maree Fillipini / Wayne Parker / Aileen Beattie Recliffe - A Grade 
30Sue Kennard / Max Kershaw / Magdelene Wong / Duncan Cape Redcliffe - B Grade < 400 MPs 
31Merrill Lance / Sue English / Lesley Anderson / Lin Kendall House Team - C Grade < 100 MPs 
32Leonie Watkins / Lynda Bennion / Melva Leal / Anne Fraser Redcliffe - D Grade < 10 MPs